Zacisk Yato YT-63958 1000 mm
Zdjęcia 3 |
Yato YT-63958 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Yato YT-63958
Ceny na Yato YT-63958 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-63956 600 mm | od 109 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-63957 800 mm | od 194 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-63958 1000 mm | od 251 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →