Zacisk Yato YT-6410 900 mm
Yato YT-6410 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Yato YT-6410
Ceny na Yato YT-6410 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-6407 400 mm | od 70 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6408 500 mm | od 65 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-6409 600 mm | od 75 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-6410 900 mm | od 82 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →