Bushhammer Yato YT-4562
Yato YT-4562 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-4562
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-4562 Tools | 41 zł |
YATO Młotek murarski berliński 4562 | 27 zł |
Yato Młotek murarski berliński rączka stalowa 600g 315mm (YT-4562) | 58 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →