Pobijak Yato YT-4603
Yato YT-4603 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-4603
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Yato YT-4603 TOOLS czarny biały | 17 zł |
YATO Yato Młotek gumowy fi=58mm, trzon drewno 4603 | 16 zł |
Młotek gumowy YATO 4603, 580 g | 13 zł |
Modyfikacje Yato YT-4603
Ceny na Yato YT-4603 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4601 | od 11 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-4602 | od 17 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-4603 | od 13 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-4604 | od 21 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-4605 | od 26 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →