Młot kowalski Yato YT-4551
Yato YT-4551 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-4551
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Młotek kamieniarski YATO, 1,25 kg, 4551 | 23 zł |
Młotek kamieniarski 1250 g Yato YT-4551 - ZYSKAJ RABAT 30 ZŁ | 23 zł |
MŁOTEK KAMIENIARSKI 1250G | 31 zł |
Modyfikacje Yato YT-4551
Ceny na Yato YT-4551 |
---|---|---|---|---|
Yato YT-4550 | od 19 zł | 2 oferty | ||
Yato YT-4551 | od 23 zł | 3 oferty | ||
Yato YT-4552 | od 27 zł | 1 oferta | ||
Yato YT-4553 | od 33 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →