Wzmacniacz Wi-Fi Xiaomi WiFi Range Extender N300 (DVB4398GL)
Zdjęcia 6 |
Xiaomi WiFi Range Extender N300
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
2.4 GHz:300 Mb/s
Anteny i sygnał:2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne WiFi Range Extender N300
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi WiFi Range Extender N300
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi WiFi Range Extender N300 MD10B | 158 zł |
Xiaomi Wi-Fi Range Extender N300 White EU DVB4398GL | 94 zł |
Ścienny Xiaomi WiFi Range Extender N300 NET-WLAP-XIA-006 | 66 zł |
WZMACNIACZ WIFI XIAOMI N300 Range Extender Wi-Fi Repeater 300Mbps 802.11ac | 49 zł |
Xiaomi WiFi Range Extender N300 - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybuc | 59 zł |
Xiaomi WiFi Range Extender N300 | 48 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →