Wentylator Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro
Wideo 8Zdjęcia 16 |
Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator Bezprzewodowy Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro White 27113 | 738 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan Pro EU 27113 | 500 zł |
Mi Smart Standing Fan Pro - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybucja, Da | 519 zł |
Xiaomi ZLBPSP01XY Mi Smart stojący wentylator Pro inteligentny wentylator | 643 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →