Вентилятор Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro
Відео 8Фото 16 |
Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Wentylator Bezprzewodowy Xiaomi Mi Smart Standing Fan Pro White 27113 | 738 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan Pro EU 27113 | 500 zł |
Xiaomi ZLBPSP01XY Mi Smart stojący wentylator Pro inteligentny wentylator | 643 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →