Вентилятор Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro (BPLDS03DM)
Фото 14 |
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro |
|
Управління через Мобільний додаток Mi Home. Автономна робота від акумулятора.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Xiaomi Inteligentny wentylator stojący Smart Standing Fan 2 Pro/ 24W / 75 | 800 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 Pro | 499 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 Pro XIAOMI FAN 2 PRO BPLDS03DM | 499 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 Pro | 499 zł |
Inteligentny wentylator Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 | 399 zł |
Wentylator stojący Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro | 499 zł |
Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybuc | 499 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →