Wentylator Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro (BPLDS03DM)
Zdjęcia 14 |
Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro |
|
Sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej Mi Home. Praca autonomiczna z akumulatora.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 Pro
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Xiaomi Inteligentny wentylator stojący Smart Standing Fan 2 Pro/ 24W / 75 | 800 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 Pro | 499 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 Pro XIAOMI FAN 2 PRO BPLDS03DM | 499 zł |
Wentylator XIAOMI Mi Smart Standing Fan 2 Pro | 499 zł |
Inteligentny wentylator Xiaomi Mi Smart Standing Fan 2 | 399 zł |
Wentylator stojący Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro | 499 zł |
Xiaomi Smart Standing Fan 2 Pro - Oficjalny Sklep Xiaomi, Polska Dystrybuc | 499 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →