Uchwyt do selfie Xiaomi Mi Bluetooth Monopod Selfie Stick
Xiaomi Mi Bluetooth Monopod Selfie Stick |
Kolor | | Przeznaczenie | do telefonów | Liczba sekcji | 6 | Rodzaj głowicy | 2D | Spust migawki | Bluetooth | Materiał korpusu | metal | Waga | 133 g | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2019 | Oznaczenie producenta | FBA4087TY
FBA4088TY
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Mi Bluetooth Monopod Selfie Stick
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Monopod XIAOMI MI Selfie Stick, Bluetoothporęczny uchwyt wysoka jakość wykonania komfort użytkowania EmpikZłóż skargę | 170 zł | | |
|
| Xiaomi Mi Bluetooth Selfie Stick Tripod czarny/black 16084Monopod Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Black Xiaomi Bracket Self-timer Monopod Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Black wykonany jest z aluminium, dzięki czemu wytrzymuje znaczne obciążenia przy łącznej wadze 155 g. Przycisk sterujący jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi Bluetooth 3.0. Monopod posiada pilota Bluetooth, który umożliw... więcejia wykonywanie zdjęć z dużej odległości od smartfona. Dodatkowo, montując monopod na statywie i korzystając z pilota, unikniesz rozmycia ujęcia spowodowanego drżeniem ręki. Pilot jest wbudowany w specjalną wnękę na uchwycie monopodu, co pozwala na wykorzystanie go jako osobnego panelu sterowania podczas fotografowania w pozycji „statyw”, a także do sterowania przyciskiem fotografowania podczas używania monopodu jako kijka do selfie. Łatwy ruch ręki zamienia monopod w statyw Rękojeść monopodu Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Black można rozdzielić na trzy „płatki”, zamieniając go w stabilny trójnożny statyw. Taka konstrukcja pozwala na zainstalowanie smartfona na stole lub innej płaskiej powierzchni i prowadzenie wideokonferencji, Skype'a oraz robienie zdjęć. Nogi pokryte są antypoślizgowym materiałem na gładkich powierzchniach. Niezawodność i wygoda Rękojeść monopodu Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Black wykonana jest z materiału antypoślizgowego. Pozwala to zawsze bezpiecznie trzymać monopod w dłoni bez obawy o jego upuszczenie. Wysuwana część monopodu wykonana jest z wytrzymałych aluminiowych rurek, które zapewniają doskonałą wytrzymałość nawet przy dużych przeciążeniach. Zacisk obrotowy 360° Monopod Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod Black z uchwytem Self-timer Black posiada obracany o 360° zacisk smartfona, który umożliwia ustawienie żądanego kąta w celu wyrównania horyzontu ujęcia. Szerokość uchwytu jest regulowana w dość szerokim zakresie od 56 do 89 mm. Dzięki temu nawet Mi MIX, który ma naprawdę poważną przekątną ekranu, da się zamocować w monopodzie. Vobis.plZłóż skargę | 124 zł | | |
|
| Monopod XIAOMI Yi Selfie Stickteleskopowy selfie stick wykonany z lekkiego aluminiowego stopu wysokiej jakości budowa twist-and-lock pozwala na rotację o 180° urządzenie może osiągnąć 70 ... EmpikZłóż skargę | 89 zł | | |
|
| Tripod XIAOMI Selfie Stick, BluetoothSelfie Stick Statyw Xiaomi z Pilotem Bluetooth to doskonały gadżet, przydatny niemalże w każdej sytuacji. Jest to najwyższej jakości uchwyt wykonany z alumin... EmpikZłóż skargę | 129 zł | | |
Dynamika cen dla Xiaomi Mi Bluetooth Monopod Selfie Stick