Uchwyt do selfie Joby GripTight Pro TelePod
Wideo 10Zdjęcia 11 |
Joby GripTight Pro TelePod |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joby 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joby.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joby GripTight Pro TelePod
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Joby GripTight PRO TelePod | 356 zł |
Tripod JOBY GRIPTIGHT PRO TELEPOD KMW-A-JBY-058 | 329 zł |
Joby Griptight Pro Telepod Tripod Czarny | 376 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →