Штативи для селфі Spigen S540W
Відео 2Фото 13 |
Spigen S540W |
|
Час використання батареї до 20 годин.
Час повного заряджання акумулятора 30 хв.
У складеному вигляді 18 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spigen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spigen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spigen S540W
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Spigen S540W Wireless Selfie Stick Czarny | 170 zł |
Uchwyt Spigen selfie stick S540W Tripod Wireless kijek z pilotem regulowan | 189 zł |
Tripod Spigen S540W Selfie Stick black 000SS24111 | 156 zł |
Spigen S540W Wireless Selfie Stick Czarny | 170 zł |
Kijek do selfie Spigen S540w Wireless Tripod Black | 179 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →