Uchwyt do selfie GoPro 3-Way (AFAEM-001)
Wideo 22Zdjęcia 8 |
GoPro 3-Way |
|
Może być używany pod wodą.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GoPro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GoPro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GoPro 3-Way
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOPRO Monopod GOPRO 3-Way 2.0 Czarny | 329 zł |
GoPro 3-Way 2.0 (Lightweight Tripod / Camera Grip / Arm) | 275 zł |
Selfie stick tripod GoPro 3-Way Grip / Arm / Tripod 2.0 KMW-A-GOP-335 | 329 zł |
Monopod GOPRO 3-Way Grip 2.0 do HERO 9/10/11 Black | 325 zł |
Monopod GOPRO 3-Way Grip 2.0 do HERO 9/10/11 Black | 325 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →