Uchwyt do selfie GoPro MAX Grip Tripod (ASBHM-002)
Wideo 8Zdjęcia 8 |
GoPro MAX Grip Tripod |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog GoPro 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele GoPro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup GoPro MAX Grip Tripod
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GoPro ASBHM-002 Max Grip statyw oficjalne akcesoria czarny | 223 zł |
GoPro MAX 360 Camera Grip + Tripod | 243 zł |
Wysięgnik GOPRO Max Grip + Tripod | 299 zł |
Monopod GoPro Max Grip + Tripod | 298 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →