Projektor XGIMI MoGo 2 Pro
Zdjęcia 7 |
Przenośny model zasilany prądem zmiennym oparty na systemie DLP 0,23" z rozdzielczością Full HD. Urządzenie jest w stanie wyświetlać obrazy o przekątnej do 200 cali. Jednocześnie model stał się pierwszym znakiem XGIMI ze wsparciem dla technologii ISA 2.0 - jest w stanie samodzielnie dostosować kąt wyświetlania ekranu i jego obramowania. Również w XGIMI MoGo 2 Pro zaimplementowano funkcję automatycznego ustawiania ostrości.
Projektor działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android TV. Pamięć nieulotna na pokładzie urządzenia zapewnia 16 GB. Dzięki wbudowanemu Chromecastowi model może łączyć się z gadżetami mobilnymi i wyświetlać z nich obraz na dużym ekranie. Źródło światła LED w konstrukcji projektora ma szczytowy próg jasności do 400 lm - model obsługuje wyświetlanie treści HDR. Może być również używany jako głośnik bezprzewodowy. Kluczem do wysokiej jakości dźwięku projektora jest pokładowa akustyka firmy Harman Kardon z dwóch głośników o łącznej mocy 16 watów. Przenośny inteligentny projektor waży około 1 kg.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XGIMI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XGIMI.
Kup XGIMI MoGo 2 Pro
Wszystkie ceny 8 →Projektor XGIMI Mogo 2 Pro | 3 000 zł |
XGIMI MoGo 2 Pro 400LM Full HD PJ-XGMI-012 | 2 399 zł |
Projektor XGIMI Mogo 2 Pro | 3 000 zł |
XGIMI MoGo 2 Pro (w magazynie!) - Dostawa GRATIS! | 2 399 zł |
Projektor XGIMI MoGo 2 Pro | 2 249 zł |