Projektor XGIMI Aura (XM03A)
Wideo 22Zdjęcia 6 |
Naprawiono projektor filmowy jako alternatywa dla dużych inteligentnych telewizorów. Model działa pod kontrolą systemu Android TV 10 z preinstalowanym sklepem Google Play i obsługą sterowania głosowego przez Asystenta Google. Aby transmitować wideo z urządzeń mobilnych, projektor udostępnia funkcję Chromecast. XGIMI Aura uzbrojona jest w optykę ultrakrótkiego rzutu opartą na laserowym źródle światła o maksymalnej jasności 2400 lm.
Z odległości 11-44 cm model jest w stanie rozmieścić projekcję obrazu o przekątnej od 80 do 150 cali. Projektor wyświetla obraz na ekranie w wysokiej rozdzielczości 4K (3840x2160 pikseli). Model obsługuje dynamiczną technologię kompensacji jakości obrazu MEMC oraz nowoczesną technologię HDR do dynamicznego wyświetlania metadanych wideo. Podczas korzystania z aktywnych okularów 3D projektor będzie służył jako środek do wyświetlania filmów 3D. Podsystem dźwiękowy urządzenia reprezentują głośniki stereo Harman Kardon z obsługą Dolby Atmos. W sumie na pokładzie modelu zainstalowane są 4 głośniki o mocy 15 W. Do przechowywania aplikacji i danych użytkownika projektor ma wbudowaną pamięć 32 GB.
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog XGIMI 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele XGIMI.
Kup XGIMI Aura
Wszystkie ceny 6 →XGIMI AURA 2400LM 4K Ultra Short Throw PJ-XGMI-005 | 10 119 zł |
Projektor XGIMI XGIMI AURA 2400LM 4K Ultra Short Throw | 10 442 zł |
Xgimi Aura - projektor UST z nagrodą EISA 2022-2023 - Raty 0 | 9 600 zł |
Xgimi Aura - projektor UST z nagrodą EISA 2022-2023 - Kup na RATY, RRSO 0, | 9 600 zł |
XGIMI Aura Projektor, 3840 x 2160 4K UHD, 2 400 ANSI Lumen I Darmowa dosta | 9 600 zł |
XGIMI Aura 4K Laser - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczk | 11 989 zł |