Drukarka Xerox VersaLink B400
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wydajny i trwały biurowy koń roboczy z ekonomiczną monochromatyczną technologią laserową i maksymalną wydajnością miesięczną 110 000 stron. Model jest prezentowany na rynku przez popularnego amerykańskiego producenta Xerox i plasuje się przez niego w górnym przedziale cenowym. Takie urządzenie przeznaczone jest głównie do wyposażenia średnich i dużych grup roboczych. Urządzenie zapewnia imponującą prędkość druku (do 45 str./min), natomiast maksymalna rozdzielczość drukowanego obrazu to doskonała rozdzielczość 1200x1200 dpi.
Drukarka laserowa Xerox VersaLink B400 jest wyposażona w interfejs sieciowy LAN, który umożliwia szybką integrację z istniejącą infrastrukturą sieciową. Dodatkowo istnieje możliwość bezpośredniego podłączenia do komputera PC/laptopa przez port USB. Moduł bezprzewodowy Wi-Fi 4 z technologiami Wi-Fi Direct i AirPrint zapewnia najszybsze i najwygodniejsze drukowanie bezpośrednio z urządzeń mobilnych. Zapewniona jest między innymi obsługa usługi drukowania w chmurze Mopria, a panel sterowania wyposażony jest w 5-calowy kolorowy ekran dotykowy. Drukarka jest przeznaczona do pracy z papierem o lekkiej i średniej gramaturze (60-220 g/m²).
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xerox 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xerox.
Kup Xerox VersaLink B400
Wszystkie ceny 16 →Xerox VersaLink B400dn A4 czarno-biała mono drukarka laserowa z nadrukiem | 2 558 zł |
Xerox Drukarka VersaLink B400DN B400VDN PPXERLCB400VDN0 | 2 348 zł |
Xerox Drukarka VersaLink B400DN B400VDN 42008 | 2 462 zł |
Drukarka laserowa Xerox Versalink B400DN (B400VDN) | 2 285 zł |
Xerox Versalink B400DN WiFi Biało-granatowy | 2 349 zł |