Принтер Xerox C230 (C230VDNI)
Відео 2Фото 7 |
Представлений восени 2021 року кольоровий принтер компанії Xerox поповнив фірмову лінійку Phaser. У ній об'єднані пристрої для дому і невеликих офісів, які поєднують в собі надійність, гідну продуктивність і легкість в Налаштуваннях. З останнім аспектом повинен допомогти як монохромний дисплей, що доповнює кнопкове управління, так і гнучкі можливості бездротового підключення.
Тут є модуль Wi-Fi з підтримкою функцій AirPrint і Wi-Fi Direct для прямого друку зі смартфона. Принтер Xerox C230 працює за лазерною технологією (роздільна здатність 600x600 dpi) і здатний підтримувати темп роздруківки на рівні 22 стор/хв як в чорно-білому форматі, так і в кольорі (перший відбиток виходить через 11 секунд). Рекомендоване щомісячне навантаження становить 1500 сторінок, але при необхідності її допустимо підвищувати до пікових показників в 30 тисяч стор.Комплект з чотирьох стандартних картриджів забезпечить по 1500 відбитків в монохромі і в кольорі. А для того, щоб рідше міняти витратні матеріали, можна використовувати тонери збільшеної ємності. Ще однією важливою перевагою повинна стати підтримка автоматичного двостороннього друку: користувачам не потрібно перевертати листи самостійно.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xerox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xerox.
Купити Xerox C230
Усі ціни 11 →XEROX C230 Color Printer szaryczarny C230VDNI | 1 211 zł |
Drukarka laserowa Xerox C230 (C230VDNI) | 994 zł |
Drukarka laserowa Xerox C230V | 1 017 zł |
Drukarka Laserowa Kolor Xerox C230VDNI | 1 019 zł |
Drukarka laserowa Xerox C230VDNI (C230VDNI) kolorowa WiFi +wysyłka do godz | 1 190 zł |