Myjka wysokociśnieniowa Worx WG633E.9
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Worx WG633E.9 |
|
Dysza 5 w 1 ma tryby natrysku 0°, 15°, 25°, 40° i prysznica. Zawiera 6-metrowy wąż ssący i adapter do podłączenia plastikowej butelki jako źródła wody
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki
Jak przedłużyć żywotność myjki wysokociśnieniowejJak prawidłowo użytkować myjkę wysokociśnieniową, aby służyła jak najdłużej
FAQ dotyczące myjek ciśnieniowych: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytaniaLepiej przestudiować wszystko na temat minimyjek tutaj, niż próbować uzyskać szczerą odpowiedź od sprzedawcy w sklepie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Worx 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Worx.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Worx WG633E.9
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka akumulatorowa Worx WG633E.9 | 599 zł |
Myjka ciśnieniowa Worx WG633E.9 | 569 zł |
Myjka akumulatorowa Worx WG633E.9 | 599 zł |
Myjka ciśnieniowa Worx Myjka akumulatorowa Worx WG633E.9 | 731 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →