Pompa cyrkulacyjna Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 m DN 40 220 mm (2120646)
Wkrótce w sprzedaży 3 621 zł Przeznaczenie: do systemów grzewczych; Zasada działania: odśrodkowa; Rodzaj wirnika silnika: mokry; Wydajność (l/h): 15000; Wysokość podnoszenia (m): 8; Min. temperatura płynu (°C): -20; Maks. temperatura płynu (°C): 110; liczba stopni prędkości obrotowej: płynna regulacja obrotów; automatyczny tryb pracy |
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 m
DN 40
220 mm
6 m
DN 40
220 mm
8 m
1/2"
180 mm
8 m
2"
180 mm
8 m
DN 40
220 mm
8 m
DN 50
240 mm
9 m
DN 50
280 mm
9 m
DN 65
280 mm
11 m
1/2"
180 mm
11 m
2"
180 mm
11 m
DN 50
280 mm
12 m
1/2"
180 mm
12 m
2"
180 mm
12 m
DN 40
250 mm
12 m
DN 65
340 mm
16 m
DN 40
250 mm
16 m
DN 50
340 mm
16 m
DN 65
340 mm
Przeznaczenie:do systemów grzewczych
Wydajność:15000 l/h
Wysokość podnoszenia:8 m
Pobór mocy:200 W
Liczba stopni prędkości:płynna regulacja obrotów
Rodzaj przyłącza:kołnierzowe
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Yonos MAXO 40/0.5-8
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wilo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wilo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8
Ceny na Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 |
---|---|---|---|---|
Wilo Yonos MAXO 30/0.5-7 8 m 2" 180 mm | od 2 576 zł |
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-8 8 m DN 40 220 mm | od 3 621 zł |
Wilo Yonos MAXO 50/0.5-8 8 m DN 50 240 mm | od 5 325 zł |
Wilo Yonos MAXO 30/0.5-12 11 m 2" 180 mm | od 2 824 zł |
Wilo Yonos MAXO 25/0.5-10 12 m 1/2" 180 mm | od 2 263 zł |
Wilo Yonos MAXO 40/0.5-12 12 m DN 40 250 mm | od 4 105 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →