Klimatyzator Whirlpool SPIW 312 A2 WF 34 m²
Zdjęcia 3 |
Whirlpool SPIW 312 A2 WF 34 m²
Rodzaj:split, ścienny
Zalecana powierzchnia:34 m²
Temp. grzania:od -10 °C
Pobór mocy:1600/1600 W
Funkcje:tryb nocny, sterowanie za pomocą smartfona
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne SPIW 312 A2 WF
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Whirlpool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Whirlpool.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Whirlpool SPIW 312 A2 WF 34 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator Split, Pompa ciepła powietrze - powietrze WHIRLPOOL SPIW312A2 | 4 200 zł |
Klimatyzator Split, Pompa ciepła powietrze - powietrze WHIRLPOOL SPIW312A2 | 4 200 zł |
Modyfikacje Whirlpool SPIW 312 A2 WF
Ceny na Whirlpool SPIW 312 A2 WF |
---|---|---|---|---|
Whirlpool SPIW 309 A2 WF 25 m² | od 2 219 zł | 4 oferty | ||
Whirlpool SPIW 312 A2 WF 34 m² | od 4 200 zł | 3 oferty | ||
Whirlpool SPIW 318 A2 WF 49 m² | od 5 260 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →