Walizka Wenger Prymo Large (612538)
Zdjęcia 10 |
Wenger Prymo Large |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wenger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wenger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger Prymo Large
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Walizka WENGER Prymo 76 cm Czarny | 929 zł |
Walizka WENGER Prymo 76 cm Czarny WRT 612538 | 929 zł |
Walizka duża Wenger Prymo Large 76 cm czarna | 929 zł |
Modyfikacje Wenger Prymo
Ceny na Wenger Prymo |
---|---|---|---|---|
Wenger Prymo Carry-On | od 599 zł | 4 oferty | ||
Wenger Prymo Medium | od 779 zł | 4 oferty | ||
Wenger Prymo Large | od 929 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →