Walizka Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case 25 (600662)
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case 25 |
|
W zestawie torba na laptopa 15,6".
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wenger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wenger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger Patriot 2 Pc Wheeled Laptop Case 25
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wenger 600662 PATRIOT 17 Inch 2-Piece Business Wheeled Laptop Briefcase Pa | 609 zł |
Torba Wenger Patriot 17" (600662) | 632 zł |
Wenger Torba na kółkach Wenger Patriot, zestaw 2w1 - czarna | 1 023 zł |
Wenger Wózek biznesowy na 2 kółkach Patriot 41 cm Komora na laptopa black | 533 zł |
Torba Pilotka WENGER PATRIOT 17" Czarno Szara | 879 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →