Plecak Wenger Pegasus Deluxe 16 25 l (606492)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Wenger Pegasus Deluxe 16 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wenger 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wenger.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wenger Pegasus Deluxe 16 25 l
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wenger 606492 Pegasus Ballistic Deluxe 14/16 Expandable Laptop Backpack Pa | 269 zł |
Wenger Pegasus Deluxe | 394 zł |
Wenger Pegasus Delux 16'' czarny TOR-LAP-WNG-141 | 379 zł |
Torba na laptopa WENGER Pegasus Deluxe 14-16 cali Czarny | 399 zł |
Torba na laptopa WENGER Pegasus Deluxe 14-16 cali Czarny | 399 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →