Niszczarka do papieru Wallner XD 805 CD
Zdjęcia 3 |
Wallner XD 805 CD |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wallner 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wallner.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wallner XD 805 CD
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka Wallner XD 805 CD P-3 280 W | 294 zł |
Niszczarka do papieru Wallner XD 805CD | 299 zł |
Niszczarka Wallner XD 805 CD | 264 zł |
Niszczarka Wallner xd 805 CD | 260 zł |
Niszczarka Wallner XD805 CD | 299 zł |
Niszczarka Wallner XD 805CD ścinki 4x45mm | 300 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →