Niszczarka do papieru Wallner HD-300 C2
Zdjęcia 5 |
Wallner HD-300 C2 cięcie 2x10 mmcięcie 4x25 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Wallner 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Wallner.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Wallner HD-300 C2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Niszczarka do papieru Wallner HD-300 C2 | 1 690 zł |
Niszczarka papieru kart Wallner HD-300 C2 + NIESPODZIANKA | 1 629 zł |
Biurowa niszczarka Wallner HD-300 C2 | 1 690 zł |
Niszczarka WALLNER HD-300 C2 ścinki 4x25mm /110343/ | 1 757 zł |
Niszczarka WALLNER HD-300 C2 ścinki 4x25mm /110343/ | 1 757 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Wallner HD-300 C2
Ceny na Wallner HD-300 C2 |
---|---|---|---|---|
Wallner HD-300 C2 | od 1 535 zł | 8 oferty | ||
Wallner HD-300 C4 | od 1 433 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →