Знищувач паперу Wallner XD 805 CD
Фото 3 |
Wallner XD 805 CD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wallner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wallner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wallner XD 805 CD
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Niszczarka Wallner XD 805 CD P-3 280 W | 294 zł |
Niszczarka do papieru Wallner XD 805CD | 299 zł |
Niszczarka Wallner XD 805 CD | 264 zł |
Niszczarka Wallner xd 805 CD | 260 zł |
Niszczarka Wallner XD805 CD | 299 zł |
Niszczarka Wallner XD 805CD ścinki 4x45mm | 300 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →