Opona letnia Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/50 R20 109Y
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/50 R20 109Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Ultrac Vorti Plus 255/50 R20 109Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
255/50ZR20 VREDESTEIN TL ULTRAC VORTI XL SUV 109Y 8714692505928 | 1 053 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ ( 255/50 ZR20 (109Y) XL ) AP25550020YUVPA02 | 925 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ (255/50 R20 109Y) AP25550020YUVPA02 | 918 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ ( 255/50 ZR20 (109Y) XL ) | 936 zł |
Opona Vredestein 255/50 ZR20 ULTRAC VORTI+ 109Y XL - opony terenowe 871469 | 847 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →