Opona letnia Vredestein Sportrac 5 185/60 R14 82H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Vredestein Sportrac 5 185/60 R14 82H TOP-5niski poziom hałasu |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Vredestein 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Vredestein.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Vredestein Sportrac 5 185/60 R14 82H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Vredestein 185/60R14 SPORTRAC 5 82 H - opony letnie 8714692273315 | 266 zł |
Vredestein Sportrac 5 ( 185/60 R14 82H ) AP18560014HSP5A00 | 300 zł |
Vredestein Sportrac 5 (185/60 R14 82H) AP18560014HSP5A00 | 292 zł |
Vredestein Sportrac 5 ( 185/60 R14 82H ) | 304 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →