Obiektyw Voigtlaender 42.5mm f/0.95 Nokton
Zdjęcia 13 |
Voigtlaender 42.5mm f/0.95 Nokton |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Voigtlaender 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Voigtlaender.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Voigtlaender 42.5mm f/0.95 Nokton
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Voigtlaender Obiektyw 425/095 Nokton 425 mm-425 mm 19552 | 5 629 zł |
Stałoogniskowy Voigtlander Obiektyw Nokton 42,5 mm f/0,95 do Micro 4/3 AF- | 4 299 zł |
Obiektyw VOIGTLANDER 42.5 mm f/0.95 MFT Nokton (Micro 4/3) | 4 299 zł |
Obiektyw VOIGTLANDER 42.5 mm f/0.95 MFT Nokton (Micro 4/3) | 4 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →