Opona zimowa VIKING WinTech 235/65 R17 108H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 235/65 R17 108H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 235/65 R17 108H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech (235/65 R17 108H) 15632620000 | 846 zł |
Viking WinTech ( 235/65 R17 108H XL EVc ) 15632620000 | 860 zł |
Viking WinTech ( 235/65 R17 108H XL EVc ) | 872 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →