Opona zimowa VIKING WinTech 225/45 R18 95V
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 225/45 R18 95V 225/45 R18 95 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 225/45 R18 95V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opony zimowe XL 225/45 R18 95V VIKING 2291563276 | 738 zł |
Viking WinTech ( 225/45 R18 95V XL EVc ) 15632760000 | 462 zł |
Viking WinTech (225/45 R18 95V) 15632760000 | 459 zł |
Viking WinTech ( 225/45 R18 95V XL EVc ) | 467 zł |
Opona Viking 225/45R18 WINTECH 95V XL - opony zimowe 1563276 | 449 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING WinTech 225/45 R18 95V
Ceny na VIKING WinTech 225/45 R18 95V |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 225/45 R18 95V | od 449 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →