Opona zimowa VIKING WinTech 205/60 R16 96H
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 205/60 R16 96H 205/60 R16 96 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 205/60 R16 96H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech (205/60 R16 96H) 15632430000 | 400 zł |
Viking WinTech ( 205/60 R16 96H XL EVc ) | 422 zł |
Viking WinTech ( 205/60 R16 96H XL EVc ) 15632430000 | 409 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING WinTech 205/60 R16 96H
Ceny na VIKING WinTech 205/60 R16 96H |
---|---|---|---|---|
VIKING WinTech 205/60 R16 96H | od 400 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →