Opona zimowa VIKING WinTech 185/65 R14 86T
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING WinTech 185/65 R14 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING WinTech 185/65 R14 86T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking WinTech (185/65 R14 86T) 15632290000 | 339 zł |
Opona Viking 185/65R14 WINTECH 86T - opony zimowe 1563229 | 254 zł |
Viking WinTech ( 185/65 R14 86T EVc ) | 344 zł |
Viking WinTech ( 185/65 R14 86T EVc ) 15632290000 | 340 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →