Opona letnia VIKING ProTech NewGen 235/45 R17 97Y
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING ProTech NewGen 235/45 R17 97Y 235/45 R17 97 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING ProTech NewGen 235/45 R17 97Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking ProTech NewGen (235/45 R17 97Y) 15624130000 | 364 zł |
Viking ProTech NewGen ( 235/45 R17 97Y XL EVc ) | 378 zł |
Opona Viking 235/45R17 ProTech NewGen 97Y XL - opony letnie 1562413 | 395 zł |
Viking ProTech NewGen ( 235/45 R17 97Y XL EVc ) 15624130000 | 374 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING ProTech NewGen 235/45 R17 97Y
Ceny na VIKING ProTech NewGen 235/45 R17 97Y |
---|---|---|---|---|
VIKING ProTech NewGen 235/45 R17 97Y | od 364 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →