Opona letnia VIKING ProTech NewGen 225/55 R18 98V
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING ProTech NewGen 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING ProTech NewGen 225/55 R18 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking ProTech NewGen ( 225/55 R18 98V EVc ) 15624070000 | 480 zł |
Opona Viking 225/55R18 ProTech NewGen 98V - opony terenowe 1562407 | 539 zł |
Viking ProTech NewGen ( 225/55 R18 98V EVc ) | 524 zł |
Viking ProTech NewGen (225/55 R18 98V) 15624070000 | 432 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje VIKING ProTech NewGen 225/55 R18 98V
Ceny na VIKING ProTech NewGen 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
VIKING ProTech NewGen 225/55 R18 98V | od 432 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →