Karm dla psów VetExpert Raw Paleo Puppy Mini Turkey 2.5 kg
Zamknij
Menu
VetExpert Raw Paleo Puppy Mini Turkey 2.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VetExpert 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VetExpert.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VetExpert Raw Paleo Puppy Mini Turkey 2.5 kg
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RAW PALEO Karma dla Psa TURKEY Indyk MINI PUPPY Sucha 2.5kg RAW PALEO Karma dla Psa TURKEY Indyk MINI PUPPY Sucha 2.5kg Raw Paleo Puppy Mini Turkey to monoproteinowa, bezzbożowa ka... więcejrma zawierająca aż 80g indyka w 100g karmy. Precyzyjnie dobrane składniki sprawiają, że karma korzystnie wpływa na rozwój wzroku i mózgu, wspomaga trawienie oraz ma działanie przeciwzapalne. Bakterie Enterococcus Faecium wspomagają rozwój prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego, pomagają znormalizować konsystencję stolca. Co wyróżnia Raw Paleo? bardzo wysoka zawartość świeżych składników, mięso w 100% pochodzi z tuszek indyczych (brak produktów ubocznych), stanowi bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3, produkty użyte do produkcji pochodzą z zaufanych źródeł. Karma przeznaczona dla szczeniąt małych i mini ras (1-8kg). Sprawdzi się również u psów z delikatnym układem pokarmowym. Skład: indyk (80g/100g) (świeży indyk 48,5g/100g; suszony indyk (25g/100g), tłuszcz z indyka (4.5g/100g), sos z indyka (2g/100g), słodkie ziemniaki, ziemniaki, świeżo przygotowane warzywa sezonowe (14g/100g), białko ziemniaczane, olej z łososia (3g/100g), drożdże browarnicze, składniki mineralne, witaminy, dodatek DHA (0,3g/100g), fruktooligosach Erli.plZłóż skargę | 96 zł |
Vet Expert Vet Expert Raw paleo mini size puppy turkey indyk karma sucha dRaw Paleo Puppy Mini Turkey to monoproteinowa, bezzbożowa karma zawierająca aż 80g indyka w 100g karmy. Precyzyjnie dobrane s... więcejkładniki sprawiają, że karma korzystnie wpływa na rozwój wzroku i mózgu, wspomaga trawienie oraz ma działanie przeciwzapalne. Bakterie Enterococcus Faecium wspomagają rozwój... Bee.plZłóż skargę | 115 zł |
VetExpert RAW PALEO Puppy Mini Turkey - sucha karma dla szczeniaka 2,5kg RVetExpert RAW PALEO Puppy Mini Turkey - sucha karma dla szczeniąt ras małych i miniaturowych z indyka RAW PALEO dla psów od V... więcejetExpert to odpowiedzialne oraz jakościowe spojrzenie na żywienie Twojego czworonoga. Abyś miał pewność, że psiak dostaje wszystko to co pozytywnie wpływa na jego zdrowie i sprawność fizyczną, w karmach znajdziesz wysokiej jakości składniki poddane starannemu procesowi przygotowania. Twój Pupil z pewnością doceni karmę RAW PALEO Puppy Mini Turkey za wyjątkowy smak i przyjemny, naturalny aromat, który jest wynikiem zrównoważonego udział składników mięsnych oraz warzyw. Dodatkowo linia karm RAW PALEO to karmy wolne od zbóż i glutenu, bez konserwantów i zbędnych wypełniaczy. W rezultacie pomagają między innymi ograniczyć ryzyko występowania alergii pokarmowych i problemów z nietolerancją składników. Linia ta oferuje wysokomięsne karmy suche i mokre, do codziennego żywienia psów i kotów. Godnym uwagi jest fakt, iż karmy te w ostatnich latach zostały wielokrotnie docenione w wielu branżowych konkursach, otrzymując nagrody i certyfikaty potwierdzające jakość. Sucha karma dla psów RAW PALEO Puppy Mini Turkey - indyk Sucha karma RAW PALEO indyk dla szczeniąt ras małych to pełnoporcjowa sucha karma dla szczeniąt ras małych i miniaturowych. Bez wątpienia jej największym atutem jest eliminacja ze składu zbóż i glutenu oraz wysoka zawartość mięsa z indyka - 80%. Dzięki zawartości tylko jednego źródła białka, czyli mięsa z indyka, z pewnością pozwala ograniczyć ryzyko wystąpienia niestrawności czy alergii pokarmowych. Dodatkowo mięso z indyka jest bezsprzecznie cennym źródłem pełnowartościow Miskakarmy.plZłóż skargę | 113 zł |
VetExpert Vet Expert Raw Paleo Mini Size Puppy Turkey 2.5 kg - sucha karmaVet Expert Raw Paleo Mini Size Puppy Turkey 2.5 kg - sucha karma dla szczeniąt ras małych indyk 2.5kg Max&mrau.plZłóż skargę | 102 zł |
RAW PALEO PUPPY MINI TURKEY 2,5kg sucha karma z indykiem dla szczeniąt rasRaw Paleo Puppy Mini Turkey
Naturalna, bezzbożowa karma zawierająca aż 80g indyka w 100g karmy, przeznaczona dla szczenią... więcejt ras małych (do 8 kg)
Raw Paleo Puppy Mini Turkey to monoproteinowa, bezzbożowa karma zawierająca aż 80g indyka w 100g karmy. Precyzyjnie dobrane składniki sprawiają, że karma korzystnie wpływa na rozwój wzroku i mózgu, wspomaga trawienie oraz ma działanie przeciwzapalne. Bakterie Enterococcus Faecium wspomagają rozwój prawidłowej mikroflory przewodu pokarmowego, pomagają znormalizować konsystencję stolca.
Co wyróżnia Raw Paleo?
- bardzo wysoka zawartość świeżych składników,
- mięso w 100% pochodzi z tuszek indyczych (brak produktów ubocznych),
- stanowi bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3,
- produkty użyte do produkcji pochodzą z zaufanych źródeł.
Karma przeznaczona dla szczeniąt małych i mini ras (1-8kg). Sprawdzi się również u psów z delikatnym układem pokarmowym.
Skład (g/100g): Indyk 80g/100g (świeżo przygotowany indyk (48,5g/100g)*; suszony indyk (25g/100g); tłuszcz z indyka (4,5g/100g)); sos z mięsa z indyka (2g/100g); bataty; ziemniaki; świeżo przygotowana marchew (14g/100g)*; białko z ziemniaka; olej z łososia (3g/100g); drożdże; minerały; witaminy; suplement DHA (0,3g/100g); Fruktooligosach zoo24.plZłóż skargę | 103 zł |
VET EXPERT RAW PALEO Puppy Mini turkey 2,5 kg dla szczeniąt ras małych indPełnoporcjowa i bezzbożowa karma dla szczeniąt ras małych, których masa ciała w wieku dorosłym wynosi od 1 do 8 kg.Dedykowana... więcejszczeniętom od odstawienia do ukończenia 1 roku życia.Wyjątkowo duża zawartość mięsa - aż 80 g indyka na 100 g karmy - zapewnia optymalny wzrost i rozwój psa. Białko pochodzenia zwierzęcego jest najlepiej przyswajalne i strawne, wzmacnia kondycję psa i zapewnia im lekkostrawne źródło białek i energii potrzebnej młodemu psu.Użycie świeżych składników zwiększa smakowitość karmy, dzięki ułatwia przestawienie młodych psów na pokarm stały.Dodatki FOS i MOS wspierają procesy trawienia i zwiększają udział zdrowych bakterii w jelitach.Nienas Fera.plZłóż skargę | 102 zł |
Karma sucha dla psa RAW PALEO VetExpert Puppy Mini, 2,5 kgKarma pełnoporcjowa przeznaczona dla szczeniąt ras małych od odsadzenia do ukończenia 1 roku życia Karma dla psów z tuszek in... więcejdyczych to zdrowy posiłek dla ps... EmpikZłóż skargę | 99 zł |
Seria VetExpert Raw Paleo
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 94 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 344 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, super premium
od 10 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk i kurczak, ziemniaki, groszek, ciecierzyca, soczewica, suplementy, witaminy, super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: indyk i produkty uboczne z indyka 70%, rosół 28,7%, klasa: premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, tuńczyk, łosoś, super premium
od 5 zł
mokra karma, 1 szt., 0.15 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: mięso i podroby (wołowina 60%), produkty pochodzenia roślinnego, oleje, klasa: super premium
od 206 zł
sucha karma, 6 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk i kurczak, ziemniaki, groszek, ciecierzyca, soczewica, suplementy, witaminy, super premium
od 11 zł
mokra karma, 1 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, super premium
od 102 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, super premium
od 97 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: duże, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: indyk, klasa: super premium
od 7 zł
mokra karma, pauchi, 0.1 kg, 1 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, super premium
od 279 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 81 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, mąka, tłuszcz, wysłodki buraczane, siemię lniane, olej, siemię lniane, klasa: super premium
od 96 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: ryż, ryby, białko, tłuszcze, buraki, wątróbka drobiowa, olej, witaminy, klasa: super premium
od 116 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, granat, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: łosoś 36%, ryż, kukurydza, buraki, gluten, białko, tłuszcz, owies, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: białko z łososia i kukurydzy, kukurydza, groch, ryż, tłuszcz, łosoś, ananas, klasa: super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 1. miesiąca, szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla wybrednych, v sostave: wieprzowina 16%, wątróbka wieprzowa, dehydr. wieprzowina 16%, jagody, warzywa, zioła, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 87 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 89 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 2. miesiąca, szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, na układ odpornościowy, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 75 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, v sostave: ryż, drób, zboża, białka, warzywa, jajka, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, do zębów, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: kurczak, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 79 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: zboża, ryż, tapioka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium