Karm dla psów Versele-Laga Opti Life Adult Digestion Mini Lamb 7.5 kg
Versele-Laga Opti Life Adult Digestion Mini Lamb 7.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Versele-Laga 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Versele-Laga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Versele-Laga Opti Life Adult Digestion Mini Lamb 7.5 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Versele-Laga Versele-Laga Opti Life Adult Digestion Mini 7.5 kg - sucha kaVersele-Laga Opti Life Adult Digestion Mini 7.5 kg - sucha karma dla psów małych ras 7.5kg Max&mrau.plZłóż skargę | 136 zł |
VERSELE-LAGA Opti Life Adult Digestion Mini dla ras małych z wrażliwym ukłPełnoporcjowa, sucha karma dla dorosłych psów ras małych, o masie ciała do 10 kg. Szczególnie polecana tym z wrażliwym układe... więcejm pokarmowym.
Opa Fera.plZłóż skargę | 136 zł |
VERSELE-LAGA Opti Life Adult Digestion Mini 7,5kgOpti Life Adult Digestion to doskonale zbilansowana karma, opracowana specjalnie w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb żywie... więcejniowych psów o wrażliwym układzi... EmpikZłóż skargę | 158 zł |
VERSELE-LAGA Opti Life Adult Digestion Mini 7,5kg + Advantix - dla psów do | 179 zł |
VERSELE - LAGA - Opti Life Adult Digestion Mini sucha karma dla psów 7,5kg | 155 zł |
VERSELE-LAGA Opti Life Adult Digestion Mini 7,5kg | Darmowa dostawa | 149 zł |
Seria Versele-Laga Opti LifePorównaj w tabeli →
od 61 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcz, mąka ryżowa, błonnik roślinny, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 140 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na serce, v sostave: łosoś, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, siemię lniane, olej, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, łosoś, olej z łososia, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, siemię lniane, drożdże, klasa: super premium
od 161 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcz, mąka ryżowa, błonnik roślinny, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, mąka, tłuszcz, łosoś, błonnik roślinny, siemię lniane, klasa: super premium
od 90 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, mąka, błonnik roślinny, siemię lniane, tłuszcz, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, mąka, błonnik roślinny, siemię lniane, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, klasa: super premium
od 189 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 90 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 191 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 90 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 150 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, kukurydza, gluten, tłuszcz, jęczmień, wysłodki buraczane, klasa: super premium
od 132 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso jagnięce, ryż, owoce, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka łososia, kukurydza, ryż, białko, groch, mąka, zboża, łosoś, tłuszcz, klasa: super premium
od 160 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: białka jagnięce, kukurydza, mąka, białko, groch, zboża, tłuszcz, jagnięcina, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, siemię lniane, drożdże, klasa: super premium
od 128 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: mięso drobiowe (36%), ryż, warzywa, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 117 zł
sucha karma, 5.6 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 158 zł
sucha karma, 7 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: indyk, białko z kurczaka, skrobia, maniok, białko grochu, tłuszcz, groszek, klasa: super premium
od 119 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: dziczyzna, mąka, ciecierzyca, groch, soczewica, białko, olej, aromat, sól, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: ryby morskie 26%, ryż 24%, groszek, łosoś, tłuszcz, jabłka, marchew, olej, klasa: super premium
od 172 zł
sucha karma, 6.5 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina 27%, ryż 20%, groszek, ryż, tłuszcz, jabłka, masło, marchew, klasa: super premium