Karm dla psów Versele-Laga Opti Life Adult Medium/Maxi Salmon 12.5 kg
Versele-Laga Opti Life Adult Medium/Maxi Salmon 12.5 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Versele-Laga 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Versele-Laga.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Versele-Laga Opti Life Adult Medium/Maxi Salmon 12.5 kg
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Versele-laga Opti Life Adult Skin Care - 125 kg 5410340311479 | 252 zł |
Opti Life Adult Skin Care Medium & Maxi - 12,5 kgOpti Life Adult Skin Care Medium Maxi to karma stworzona specjalnie z myślą o psach średnich i dużych ras, która poprawia sta... więcejn skóry i nadaje sierści blasku. Karma idealnie nadaje się dla psów, które cierpią na problemy skórne. Głównymi składnikami karmy są łosoś i ryż. Łosoś, a zwłaszcza olej z łososia jest znany z obfitości kwasów omega-3 i omega-6. Razem z biotyną, cynkiem i miedzią poprawiają kondycję skóry i sierści. Dlatego Opti Life Adult Skin Care Medium Maxi idealnie sprawdzi sie u psów, które mają szorstką sierść, u psów wystawowych, a także u psów w okresie rekonwalescencj Zooplus.plZłóż skargę | 220 zł |
Versele-Laga Versele-Laga Opti life skin care sucha karma dla dorosłych psDoskonale zbilansowana karma dla psów ras średnich i dużych o suchej skórze lub matowej sierści - z łososiem Opti Life Adult... więcejSkin Care Medium & Maxi to doskonale zbilansowana karma oparta na łososiu i ryżu, opracowana w celu zapewnienia zdrowej skóry i błyszczącej sierści psom ras średnich i dużych... Bee.plZłóż skargę | 280 zł |
Versele-Laga Opti Life Adult Skin Care Medium & Maxi - 12.5 kg | 239 zł |
Versele Laga Opti Life Skin Care Sucha karma dla dorosłych psów średnich iDoskonale zbilansowana karma dla psów ras średnich i dużych o suchej skórze lub matowej sierści... więcej- z łososiem Opti Life Adult Skin Care Medium & Maxi to doskonale zbilansowana karma oparta na łososiu i ryżu, opracowana w celu zapewnienia zdrowej skóry i błyszczącej sierści psom ras średnich i dużych (>10 kg).
Unikalna formuła: bez glutenu, 74% białek występujących w karmie to białka pochodzenia zwierzęcego, łatwe trawienie i zwarte odchody Idealna dla psów o suchej skórze lub matowej sierści, psów wystawowych lub w okresie rekonwalescencj zoo24.plZłóż skargę | 212 zł |
pokaż 5 ofert
Seria Versele-Laga Opti LifePorównaj w tabeli →
od 61 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcz, mąka ryżowa, błonnik roślinny, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 191 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 212 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na serce, v sostave: łosoś, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, siemię lniane, olej, klasa: super premium
od 215 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, hipoalergiczna, na serce, v sostave: jagnięcina, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, łosoś, olej z łososia, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: łosoś, ryż, mąka, tłuszcz, błonnik roślinny, siemię lniane, drożdże, klasa: super premium
od 161 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, tłuszcz, mąka ryżowa, błonnik roślinny, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, ryż, mąka, tłuszcz, łosoś, błonnik roślinny, siemię lniane, klasa: super premium
od 93 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, ryż, mąka, błonnik roślinny, siemię lniane, tłuszcz, klasa: super premium
od 145 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, ryż, mąka, błonnik roślinny, siemię lniane, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 218 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, klasa: super premium
od 189 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 149 zł
sucha karma, 7.5 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, klasa: super premium
od 191 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, klasa: super premium
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 177 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: dziczyzna 36%, ziemniaki 35%, owoce, kurczak i olej rybny, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na serce, v sostave: owieczka, klasa: super premium
od 198 zł
sucha karma, 12.2 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: mięso żubra, jagnięcina, bataty, dziczyzna, wołowina, jajka, klasa: super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 178 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, białko ryżowe, płatki grochowe, olej, hydrolizowane białko, klasa: super premium
od 233 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, v sostave: łosoś, ryż, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12.5 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ziemniaki, pstrąg, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: owad, biała ryba, groszek, pulpa jabłkowa, białko grochu, olej, klasa: super premium
od 156 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na stawy, klasa: super premium
od 230 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: białko łososia 26%, ryż, jęczmień, tłuszcz, olej z łososia, ziemniaki, klasa: super premium
od 220 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: białko ziemniaczane, białko końskie, białko ziemniaczane, masło, miazga melasowa, klasa: super premium
od 216 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, na serce, na stawy, v sostave: kurczak, łosoś, klasa: super premium