SSD Verbatim Executive Fingerprint Secure 53656 512 GB
Verbatim 53656 512 GB1 TB |
|
Wbudowana klawiatura do wpisania klucza dostępu (do 12 cyfr).
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Verbatim Executive Fingerprint Secure 53656 512 GB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Verbatim Executive Fingerprint Secure SSD 512 GB szary zewnętrzny dysk SSD | 494 zł |
Verbatim Executive Fingerprint Secure | 469 zł |
Dysk VERBATIM Executive Fingerprint Secure 512GB SSD | 459 zł |
Dysk VERBATIM Executive Fingerprint Secure 512GB SSD 53656 | 459 zł |
Dysk zewnętrzny SSD Verbatim Executive Fingerprint Secure 512GB Szary (536 | 438 zł |
Verbatim Fingerprint Secure Usb-c 3.2 512gb External Ssd Czarny 53656 | 507 zł |
Modyfikacje Verbatim Executive Fingerprint Secure 53656
Ceny na Verbatim Executive Fingerprint Secure 53656 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Executive Fingerprint Secure 53656 512 GB | od 438 zł | 7 oferty | ||
Verbatim Executive Fingerprint Secure 53657 1 TB | od 752 zł | 2 oferty |
Polecamy