Powerbank Varta Wireless Power Bank 20000 (57909101111)
Zdjęcia 4 |
Varta Wireless Power Bank 20000 |
|
Jak wybrać powerbank: porady, zalecenia i przydatne życiowe hackiSzczegółowy przewodnik dotyczący wyboru baterii PowerBank do różnych zastosowań
Pytanie-odpowiedź: wszystko, co chciałeś wiedzieć o power bankach10 typowych pytań i szczegółowych odpowiedzi dotyczących baterii zewnętrznych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta Wireless Power Bank 20000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VARTA Power bank 2 w 1 i bezprzewodowa ładowarka ładowarka bezprzewodowa p | 130 zł |
VARTA wireless power bank - 2-in-1 - Li-pol - 2 x USB USB-C - 20 Watt | 202 zł |
Powerbank Varta 57909 20000mAh Biały | 179 zł |
Modyfikacje Varta Wireless Power Bank 20000
Ceny na Varta Wireless Power Bank 20000 |
---|---|---|---|---|
Varta Wireless Power Bank 10000 | od 110 zł | 4 oferty | ||
Varta Wireless Power Bank 15000 | od 140 zł | 6 oferty | ||
Varta Wireless Power Bank 20000 | od 130 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →