Ładowarka do akumulatorów Varta LCD Ultra Fast Charger + 4xAA 2400 mAh
Varta LCD Ultra Fast Charger + 4xAA 2400 mAh |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Varta 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Varta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Varta LCD Ultra Fast Charger + 4xAA 2400 mAh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
VARTA LCD Ultra Fast Charger+ incl. 4 Batt. 2100 m | 238 zł |
Ładowarka Varta LCD Ultra-Fast-Plus (57685101441) | 230 zł |
Ładowarka VARTA LCD Ultra Fast Charger+ do akumulatorów AA/AAA | Bezpłatny | 200 zł |
Ładowarka VARTA LCD Ultra Fast Charger+ do akumulatorów AA/AAA | Bezpłatny | 200 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →