Kask narciarski UVEX Legend
Zdjęcia 30 |
UVEX Legend |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UVEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UVEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UVEX Legend
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
uvex legend 20 - kask narciarski unisex - indywidualna regulacja wielkości | 349 zł |
Kask narciarski Uvex LEGEND 2.0 black mat - 52-55 cm | 405 zł |
UVEX, Kask Narciarski, Legend 2.0, Biały, Rozmiar 52-55 | 513 zł |
Uvex Kask narciarski Legend 2.0 566265503 Szary | 310 zł |
Kask Uvex Legend Dark Ink Blue Mat 2021 | 450 zł |
pokaż 7 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →