Kask narciarski UVEX Jakk+
Zdjęcia 6 |
UVEX Jakk+ |
|
Dostępna opcja osłony podbródka.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UVEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UVEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UVEX Jakk+
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
uvex Jakk IAS - kask narciarski unisex - indywidualna regulacja wielkości | 562 zł |
Kask narciarski Uvex JAKK+ IAS 566247 10/black mat 52-55 | 688 zł |
Uvex Jakk+ Ias Helmet Zielony 52-55 cm S56.6.247.7003 | 617 zł |
UVEX UVEX Jakk Plus IAS Proton Mat 52-55 cm Kask narciarski Green S5662477 | 446 zł |
Kask narciarski UVEX JAKK+ black mat 52-55 cm - ONESIZE | 350 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →