Kask narciarski UVEX Heyya Pro
Zdjęcia 17 |
UVEX Heyya Pro |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog UVEX 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele UVEX.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup UVEX Heyya Pro
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
uvex heyya pro - lekki kask narciarski dla dzieci - indywidualna regulacja | 260 zł |
Dziecięcy kask narciarski Uvex Heyya Pro race midnight/silver matt - 51-55 | 339 zł |
Uvex Heyya Pro Helmet Czerwony,Czarny 51-55 cm S5662535003 | 266 zł |
UVEX UVEX Heyya Pro Race Red Mat 51-55 cm Kask narciarski Red S5662535003 | 343 zł |
UVEX, Kask Narciarski, Heyya Pro, 56/6/253/80, Biały, 51/55 | 219 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →