Słuchawki
Urbanista Atlanta
Wideo 2Zdjęcia 28 |
Urbanista Atlanta |
|
Aktywna redukcja szumów. Długi czas pracy na baterii z etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Urbanista 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Urbanista.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Urbanista Atlanta
Wszystkie ceny 33 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Urbanista Atlanta Hybrid Active Noise Cancelling bezprzewodowe słuchawki d | 419 zł |
URBANISTA Słuchawki bezprzewodowe URBANISTA Atlanta Czerwony | 419 zł |
Urbanista Atlanta True Wireless Earphones - Pure White | 443 zł |
Dokanałowe Urbanista Atlanta Pure White SL-BT-URST-0021 | 399 zł |
Słuchawki dokanałowe URBANISTA Atlanta Czerwony | 419 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →