Smartfon UleFone Armor X12 32 GB / 3 GB
Zdjęcia 15 |
UleFone Armor X12 32 GB / 3 GB
Wyświetlacz:5.45 ", 1440х720 (18:9), 295 ppi, 60 Hz
Pamięć:32 GB, + karta pamięci, RAM 3 GB
Procesor:Helio A22
Aparat:13 MP
Akumulator:4860 mAh
Waga:257 g
Konfigurowalny przycisk boczny.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup UleFone Armor X12 32 GB / 3 GB
Wszystkie ceny 40 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ULEFONE MOVIL Armor X12 3GB 32GB Some Orange 71584 | 458 zł |
ULEFONE Smartfon Armor X12 5,45" 3/32GB IP68/IP69K 4860 mAh czarny TEULEPAWyścigowa obudowa
Armor X12 wyróżnia się nowym kształtem XRacing i motywem flagi w szachownicę na tylnej obudowie, inspiro... więcejwanym kultowymi flagami wyścigowymi F1.
Gotowy na każde warunki
IP68/IP69K & MIL-STD-810H
Armor X12 spełnia normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H. Oznacza to, że może wytrzymać wiele ekstremalnych wyzwań, w tym kurz, upadki, wodę, skrajne temperatury i wysoką wilgotność. Został zbudowany, aby przetrwać w trudnych warunkach, dzięki czemu idealnie nadaje się do ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 487 zł |
Smartfon Ulefone Armor X12 3/32GB Zielony GS-T-ULFN-0125Ulefone Armor X12 3/32GB Zielony - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbió... więcejr w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 458 zł |
Smartfon ULEFONE Armor X12 3/32GB 5.45" Czarny UF-AX12 BKUlefone Armor X12, będąc wytrzymałym telefonem z pojemną baterią i potężną wydajnością, nie rezygnuje z niskiej wagi - waży t... więcejyle, co inne smartfony. Równoważy wysoką wydajność i długi czas pracy na baterii, pozostając przy tym smukłym. Nie można mu się oprzeć, od pierwszego spojrzenia. Serce uleFone Armor X12 to procesor MediaTek Helio A22. Dzięki temu smartfon radzi sobie z wielozadaniowoś Electro.plZłóż skargę | 499 zł |
ULEFONE Smartfon Armor X12 5,45" 3/32GB IP68/IP69K 4860 mAh zielony 122817Wyścigowa obudowa
Gotowy na każde warunki
IP68/IP69K & MIL-STD-810H
Armor X12 spełnia normy IP68/IP69K oraz MIL-STD-810H. Oznacza to, że może wytrzymać wiele ekstremalnych wyzwań, w tym kurz, upadki, wodę, skrajne temperatury i wysoką wilgotność. Został zbudowany, aby przetrwać w trudnych warunkach, dzięki czemu idealnie nadaje się do ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 496 zł |
pokaż 20 ofert
Seria UleFone Armor (wytrzymałe)Porównaj w tabeli →
od 1 418 zł
dla wojskowych, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 22000 mAh, 647 g
od 2 298 zł
dla wojskowych, 5G, łączność satelitarna, 6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8020, aparat: 50 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 6, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5280 mAh, 332 g
od 1 199 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, + 8 MP, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5380 mAh, 290 g
od 842 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 297 g
od 1 519 zł
dla wojskowych, krótkofalówka, 5.56 ", 434 ppi, 60 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, Helio G99, aparat: 50 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 10850 mAh, 381 g
od 667 zł
dla wojskowych, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 6 GB, Helio G36, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 6320 mAh, 300 g
od 938 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G96, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 324 g
od 1 077 zł
dla wojskowych, 6.58 ", 401 ppi, 120 Hz, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, kamera noktowizyjna, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 9600 mAh, 400 g
od 547 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio G36, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4680 mAh, 257 g
od 1 241 zł
dla wojskowych, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Dimensity 700, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5180 mAh, 296 g
od 1 777 zł
dla wojskowych, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 8 GB, Dimensity 800, aparat: 5 modułów, 48 Mpx, nagrywanie 4K, kamera termowizyjna, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5200 mAh, 293 g
od 549 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5 ", 294 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 16 GB, RAM 2 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4000 mAh, 234 g
od 500 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 220 zł
dla wojskowych, 2.4 ", 167 ppi, autorski, aparat: 0.3 Mpx, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 2100 mAh, wymienna bateria, 158 g
od 799 zł
dla wojskowych, 6.1 ", 282 ppi, 60 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, Helio P60, aparat: 3 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: fast charge, 5580 mAh, 282 g
od 400 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio P22, aparat: 2 moduły, 20 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5180 mAh, 256 g
od 775 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 6 GB, Helio G35, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, + 13 MP, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 6600 mAh, 346 g
od 453 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A22, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4860 mAh, 257 g
od 300 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 32 GB, RAM 3 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 400 zł
dla wojskowych, 5.5 ", 293 ppi, 60 Hz, Android, czysty Android, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP68, wstrząsoodporny, ładowanie: 5000 mAh, 235 g
od 490 zł
dla wojskowych, kompaktowy, 5.45 ", 295 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Helio A25, aparat: 2 moduły, 13 Mpx, NFC, przycisk SOS, ochrona IP68/IP69K, wstrząsoodporny, ładowanie: 4650 mAh, 238 g
od 4 093 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 348 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 585 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g