Igrovoy podkładka Trust GXT 765 Glide-Flex RGB Mouse Pad (23646)
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Trust GXT 765 Glide-Flex RGB Mouse Pad 350x250 mm930x300 mm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trust GXT 765 Glide-Flex RGB Mouse Pad
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Trust Gaming GXT 765 Glide-Flex RGB podświetlana elastyczna podkładka pod | 184 zł |
Podkładka TRUST GXT 765 Glide Flex RGB | 90 zł |
Podkładka TRUST GXT 765 Glide Flex RGB 23646 | 90 zł |
Trust Gxt 765 Glide Flex Mouse Pad Czarny 23646 | 138 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Trust GXT 765 Glide-Flex RGB Mouse Pad
Ceny na Trust GXT 765 Glide-Flex RGB Mouse Pad |
---|---|---|---|---|
Trust GXT 765 Glide-Flex RGB Mouse Pad | od 90 zł | 5 oferty | ||
Trust GXT 764 Glide-Flex Flexible RGB Mouse Pad XXL | od 134 zł | 17 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →