Ogrzewacz tarasowy TRISTAR KA-5287
Zdjęcia 4 |
TRISTAR KA-5287 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR KA-5287
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar Promiennik tarasowy 3 poziomy mocy 650/1300/2000 W nadaje się równ | 394 zł |
Podgrzewacz elektryczny TRISTAR, 2000 W | 616 zł |
Tristar Heater KA-5287 Patio heater, 2000 W, Number of power levels 3, Sui | 406 zł |
Tristar | Heater | KA-5287 | Patio heater | 2000 W | Number of power level | 484 zł |
Tristar Ka-5287 Heater Czarny One Size / EU Plug KA5287 | 342 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →